Elselotte Smink
Elselotte Smink Lifestyle 12 jul 2016 / 09:45 uur

9 x De knapste wielrenners die je moét volgen

De Ronde van Frankrijk is één van de meest bekende wielerwedstrijden. Zeggen de termen ‘bolletjestrui’, ‘waaier’ en ‘hongerklop’ je helemaal niets en heb je zelfs een gruwelijke hekel aan de sport?

Geen zorgen. Metro Lifestyle geeft je het beste van de Tour de France, op Instagram. We zien de wielrenners tot rust komen, koffiedrinken en zelfs poseren met een baby kangoeroe. Misschien bevallen de sporters je zó goed dat je toch nog even de televisie aan zet om het wielrenspektakel te aanschouwen. Thank us later…

1. Mikel Landa (26), Team Sky

View this post on Instagram

@girodeltrentino2016

A post shared by Mikel Landa Fan Page (@mikellanda.movistar) on

2. Wout Poels (28), Team Sky

View this post on Instagram

First training Mallorca @teamsky✔️

A post shared by Wout Poels (@wout.poels) on

3. Peter Sagan (26), Team Tinkoff

View this post on Instagram

Another day in #jellowjersey! #happiness #tourdefrance2016

A post shared by Peter Sagan (@petosagan) on

4. Fabian Cancellara (35), Team Trek-Segafredo

View this post on Instagram

Just found the small king in the swiss tradition kingcake. #kingforaday #kingistheking the year starts already like it has to be

A post shared by Fabian Cancellara (@fabian_cancellara) on

5. Marcel Kittel (28), Team Etixx-Quick Step

View this post on Instagram

Met this cute little Joey today! And yes, it's ok to be jealous. 😉 #uniquewildlife

A post shared by Marcel Kittel (@marcelkittel) on

6. Grégory Rast (36), Team Trek-Segafredo

View this post on Instagram

Having a good time in Quebec! Tomorrow is race day!!

A post shared by Gregy Rast (@gregory_rast) on

7. Vincenzo Nibali (31), Team Astana Pro

View this post on Instagram

Ultimi minuti di #relax prima della partenza #TourOfOman2016

A post shared by Vincenzo Nibali (@vincenzonibali) on

8. Fabio Aru (26), Team Astana Pro

View this post on Instagram

Finalmente il momento tanto atteso😀🎉🎁 Tanti auguri di Buon Natale!! #èarrivatobabbonatale #happy #merrychristmas

A post shared by Fabio Aru (@fabioaru1) on

En de laatste knappe man die we voor je hebben opgezocht is Tom Dumoulin, de 25-jarige Nederlandse wielrenner die afgelopen zondag een etappe won. Hij plaatste tot nu toe pas één foto op Instagram, maar we hopen vurig dat hij in de toekomst actiever zal worden op het sociale medium.

9 x De knapste wielrenners die je moét volgen
Foto: Getty Images

Weet jij nog een wielrenner die zeker toegevoegd moet worden aan dit lijstje? Laat het ons weten.

Foutje gezien? Mail ons. Wij zijn je dankbaar.

Reageer op artikel:
9 x De knapste wielrenners die je moét volgen
Sluiten