Redactie
Redactie Entertainment 4 feb 2018bijgewerkt: 13 mei 2020, 
Leestijd: 1 minuut

Zangeres Lana Del Rey ontsnapte aan ontvoering

De politie van Orlando heeft een 43-jarige man gearresteerd die ervan wordt verdacht dat hij zangeres Lana del Rey wilde ontvoeren.

Mes en kaartjes voor concert

Michael Hunt, de verdachte, werd vrijdag opgepakt toen hij onderweg was naar het Amway Center, waar de zangeres die avond zou optreden. De politie was getipt over een ontvoeringsdreiging en spoorde de verdachte op. Hij zou op sociale media verdachte en cryptische berichten hebben gepost. Ook was hij in het bezit van een mes en kaartjes voor het concert.

Hunt wordt vastgehouden in de gevangenis van Orange County. De politie laat weten dat Hunt niet in contact is geweest met de 32-jarige Lana del Rey. Het concert van de Video Games-zangeres is gewoon doorgegaan.

Foutje gezien? Mail ons. Wij zijn je dankbaar.

Redactie
Geschreven door Redactie

Metro, waar verhalen nieuws maken. Toegankelijk, mensgericht en verrassend. We inspireren, informeren en prikkelen maandelijks miljoenen lezers.