D. van Aken
D. van Aken Entertainment 18 sep 2017 / 12:25 uur

Emmy’s 2017: alle winnaars op een rijtje

De Emmy Awards zijn afgelopen nacht in Hollywood voor de 69ste keer uitgereikt. The Handmaid’s Tale, Veep en Big Little Lies waren de grote winnaars van de felbegeerde tv-prijs.

Hieronder vind je een overzicht van alle genomineerden en winnaars op een rijtje. Handig voor een lekker avondje binge-watchen.

Outstanding Comedy Series

  • Atlanta
  • Black-ish
  • Master of None
  • Modern Family
  • Silicon Valley
  • Unbreakable Kimmy Schmidt
  • Veep

Outstanding Drama Series

  • Better Call Saul
  • The Crown
  • The Handmaid’s Tale
  • House of Cards
  • Stranger Things
  • This Is Us
  • Westworld

Outstanding Limited Series

  • Big Little Lies
  • Fargo
  • Feud: Bette and Joan
  • Genius
  • The Night Of

Outstanding Television Movie

  • Black Mirror: San Junipero
  • Dolly Parton’s Christmas of Many Colors: Circle of Love
  • The Immortal Life of Henrietta Lacks
  • Sherlock: The Lying Detective
  • The Wizard of Lies

Outstanding Reality-Competition Program

  • The Amazing Race
  • American Ninja Warrior
  • Project Runway
  • RuPaul’s Drag Race
  • Top Chef
  • The Voice

Outstanding Variety Sketch Series

  • Billy on the Street
  • Documentary Now!
  • Drunk History
  • Portlandia
  • Saturday Night Live
  • Tracey Ullman’s Show

Outstanding Variety Talk Series

  • Full Frontal with Samantha Bee
  • Jimmy Kimmel Live!
  • Last Week Tonight with John Oliver
  • The Late Show with Stephen Colbert
  • The Late Late Show with James Corden
  • Real Time with Bill Maher

Outstanding Lead Actor in a Comedy Series

  • Anthony Anderson, Black-ish
  • Aziz Ansari, Master of None
  • Zach Galifianakis, Baskets
  • Donald Glover, Atlanta
  • William H. Macy, Shameless
  • Jeffrey Tambor, Transparent

Outstanding Lead Actress in a Comedy Series

  • Pamela Adlon, Better Things
  • Jane Fonda, Grace and Frankie
  • Allison Janney, Mom
  • Ellie Kemper, Unbreakable Kimmy Schmidt
  • Julia Louis-Dreyfus, Veep
  • Tracee Ellis Ross, Black-ish
  • Lily Tomlin, Grace and Frankie

Outstanding Supporting Actor in a Comedy Series

  • Louie Anderson, Baskets
  • Alec Baldwin, Saturday Night Live
  • Tituss Burgess, Unbreakable Kimmy Schmidt
  • Ty Burrell, Modern Family
  • Tony Hale, Veep
  • Matt Walsh, Veep

Outstanding Supporting Actress in a Comedy Series

  • Vanessa Bayer, Saturday Night Live
  • Anna Chlumsky, Veep
  • Kathryn Hahn, Transparent
  • Leslie Jones, Saturday Night Live
  • Judith Light, Transparent
  • Kate McKinnon, Saturday Night Live

Outstanding Lead Actor in a Drama Series

  • Sterling K. Brown, This Is Us
  • Anthony Hopkins, Westworld
  • Bob Odenkirk, Better Call Saul
  • Matthew Rhys, The Americans
  • Liev Schreiber, Ray Donovan
  • Kevin Spacey, House of Cards
  • Milo Ventimiglia, This Is Us

Outstanding Lead Actress in a Drama Series

  • Viola Davis, How to Get Away with Murder
  • Claire Foy, The Crown
  • Elisabeth Moss, The Handmaid’s Tale
  • Keri Russell, The Americans
  • Evan Rachel Wood, Westworld
  • Robin Wright, House of Cards

Outstanding Supporting Actor in a Drama Series

  • Jonathan Banks, Better Call Saul
  • David Harbour, Stranger Things
  • Ron Cephas Jones, This Is Us
  • Michael Kelly, House of Cards
  • John Lithgow, The Crown
  • Mandy Patinkin, Homeland
  • Jeffrey Wright, Westworld

Outstanding Supporting Actress in a Drama Series

  • Uzo Aduba, Orange Is the New Black
  • Millie Bobby Brown, Stranger Things
  • Ann Dowd, The Handmaid’s Tale
  • Chrissy Metz, This Is Us
  • Thandie Newton, Westworld
  • Samira Wiley, The Handmaid’s Tale

Outstanding Lead Actor in a Limited Series or Movie

  • Riz Ahmed, The Night Of
  • Benedict Cumberbatch, Sherlock: The Lying Detective
  • Robert De Niro, The Wizard of Lies
  • Ewan McGregor, Fargo
  • Geoffrey Rush, Genius
  • John Turturro, The Night Of

Outstanding Lead Actress in a Limited Series or Movie

  • Carrie Coon, Fargo
  • Felicity Huffman, American Crime
  • Nicole Kidman, Big Little Lies
  • Jessica Lange, Feud: Bette and Joan
  • Susan Sarandon, Feud: Bette and Joan
  • Reese Witherspoon, Big Little Lies

Outstanding Supporting Actor in a Limited Series or Movie

  • Bill Camp, The Night Of
  • Alfred Molina, Feud: Bette and Joan
  • Alexander Skarsgard, Big Little Lies
  • David Thewlis, Fargo
  • Stanley Tucci, Feud: Bette and Joan
  • Michael Kenneth Williams, The Night Of

Outstanding Supporting Actress in a Limited Series or Movie

  • Judy Davis, Feud: Bette and Joan
  • Laura Dern, Big Little Lies
  • Jackie Hoffman, Feud: Bette and Joan
  • Regina King, American Crime
  • Michelle Pfeiffer, The Wizard of Lies
  • Shailene Woodley, Big Little Lies

Outstanding Directing for a Comedy Series

  • Jamie Babbit, Silicon Valley (“Intellectual Property”)
  • Donald Glover, Atlanta (“B.A.N.”)
  • Mike Judge, Silicon Valley (“Server Error”)
  • David Mandel, Veep (“Groundbreaking”)
  • Morgan Sackett, Veep (“Blurb”)
  • Dale Stern, Veep (“Justice”)

Outstanding Directing for a Drama Series

  • Stephen Daldry, The Crown (“Hyde Park Corner”)
  • Kate Dennis, The Handmaid’s Tale (“The Bridge”)
  • The Duffer Brothers, Stranger Things (“Chapter One: The Vanishing of Will Byers”)
  • Vince Gilligan, Better Call Saul (“Witness”)
  • Leslie Linka Glatter, Homeland (“America First”)
  • Reed Morano, The Handmaid’s Tale (“Offred”)
  • Jonathan Nolan, Westworld (“The Bicarmeral Mind”)

Outstanding Directing for a Limited Series, Movie or Dramatic Special

  • Noah Hawley, Fargo (“The Law of Vacant Places”)
  • Ron Howard, Genius (“Einsten: Chapter One”)
  • James Marsh, The Night Of (“The Art of War”)
  • Ryan Murphy, Feud: Bette and Joan (“And the Winner Is… (The Oscars of 1963)”)
  • Jean-Marc Vallee, Big Little Lies
  • Steven Zaillian, The Night Of (“The Beach”)

Outstanding Directing for a Variety Series

  • Andy Fisher, Jimmy Kimmel Live! (“The (RED) Show”)
  • Jim Hoskinson, The Late Show with Stephen Colbert (“Episode 0179”)
  • Don Roy King, Saturday Night Live (“Host: Jimmy Fallon”)
  • Jeremy Konner and Derek Waters, Drunk History (“Hamilton”)
  • Paul Pennolino, Last Week Tonight with John Oliver (“Multi-Level Marketing”)

Outstanding Writing for a Comedy Series

  • Aziz Ansari and Lena Waithe, Master of None (“Thanksgiving”)
  • Alec Berg, Silicon Valley (“Success Failure”)
  • Donald Glover, Atlanta (“B.A.N.”)
  • Stephen Glover, Atlanta (“Streets on Lock”)
  • Billy Kimball, Veep (“Georgia”)
  • David Mandel, Veep (“Groundbreaking”)

Outstanding Writing for a Drama Series

  • The Duffer Brothers, Stranger Things (“Chapter One: The Vanishing of Will Byers”)
  • Joel Fields and Joe Weisberg, The Americans (“The Soviet Division”)
  • Lisa Joy and Jonathan Nolan, Westworld (“The Bicameral Mind”)
  • Bruce Miller, The Handmaid’s Tale (“Offred”)
  • Peter Morgan, The Crown (“Assassins”)
  • Gordon Smith, Better Call Saul (“Chicanery”)

Outstanding Writing for a Limited Series, Movie or Dramatic Special

  • Charlie Brooker, Black Mirror: San Junipero
  • Jaffe Cohen, Michael Zam and Ryan Murphy, Feud: Bette and Joan (“Pilot”)
  • Noah Hawley, Fargo (“The Law of Vacant Places”)
  • David E. Kelley, Big Little Lies
  • Ryan Murphy, Feud: Bette and Joan (“And the Winner Is… (The Oscars of 1963)”)
  • Richard Price and Steven Zaillian, The Night Of (“The Call of the Wild”)

Outstanding Writing for a Variety Series

  • Full Frontal with Samantha Bee
  • Last Week Tonight with John Oliver
  • Late Night with Seth Meyers
  • The Late Show with Stephen Colbert
  • Saturday Night Live

Foutje gezien? Mail ons. Wij zijn je dankbaar.

Reageer op artikel:
Emmy’s 2017: alle winnaars op een rijtje
Sluiten