Zo kun je je Netflix-abonnement vanaf volgend jaar goedkoper maken
Als je een Netflix-abonnement hebt, is het je vast niet ontgaan dat de kosten ervan bijna elk jaar stijgen. Op dit moment is het zelfs één van de duurste streamingdiensten om een abonnement op te hebben. Toch kun je je abonnement vanaf volgend jaar een stuk goedkoper maken.
Er zit alleen wel een groot nadeel aan het goedkopere abonnement.
Reclame
Toen Netflix in 2013 naar Nederland kwam, betaalden kijkers nog 7,99 euro per maand. Inmiddels kost het goedkoopste abonnement 9,99 euro per maand, terwijl premiumgebruikers ruim 20 euro per maand kwijt zijn.
Veel mensen klagen over de oplopende kosten en daarom heeft Netflix in verschillende landen al een goedkoper abonnement uitgerold. Vanaf volgend jaar wordt dit abonnement ook in Nederland aangeboden. Het gaat om een abonnement met reclame. Je kunt er dus voor kiezen om minder te betalen en meer advertenties te zien óf meer te blijven betalen en reclamevrij kunnen kijken.
Hoe duur wordt het nieuwe abonnement?
Netflix is niet de enige streamingdienst met deze optie. Bij Disney+, HBO Max en Videoland kun je ook kiezen voor goedkopere abonnementen met reclame. Het is nog niet duidelijk hoe duur het abonnement met reclame gaat kosten. In Duitsland kost het op dit moment 4,99 euro per maand, tegenover 13,99 voor een reclamevrij abonnement.
Dit is waarom sommige mensen geen Netflix meer via hun tv kunnen kijken
Dit zijn de best gelezen artikelen van dit moment:
- Albert (54) stak zijn spaargeld in een Frans vakantiehuis voor de verhuur: ‘Nu leg ik iedere maand geld bij’
- Onderzoekers verklaren waarom je 3 minuten vóór je wekker wakker wordt: ‘Geen puur toeval’
- 44 procent ziet beleggen als gokken: Nederlanders laten volgens experts veel rendement liggen
- Is dure shampoo echt beter? Keuringsdienst komt met verrassend advies over de eerste 5 ingrediënten
- Annelie (32) in Ex-treem gênant: ‘Mijn vriend vroeg mijn beste vriendin of ze met hem zou daten’
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.metronieuws.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2025%2F04%2FWhatsApp-Image-2025-04-18-at-14.41.51-e1744981441756.jpeg)