J. Geerdink
J. Geerdink Sport 17 dec 2015
Leestijd: 1 minuut

Kwartfinale KNVB Beker: PSV treft FC Utrecht

In de Kuip is na afloop van het duel Feyenoord – Willem II (2-1, n.v.) geloot voor de kwartfinales van de KNVB Beker. Voormalig international Ben Wijnstekers verrichte die loting.

Na de wedstrijden in de achtste finales zijn er nog vijf clubs uit de eredivisie in de race voor de nationale beker. PSV, Feyenoord, FC Utrecht, Roda JC en AZ gingen samen met FC Den Bosch en de amateurs van HHC Hardenberg en VVSB uit Noordwijkerhout in de grote glazen schaal.

Uiteindelijk leverde dat de volgende vier duels op:

PSV – FC Utrecht
Roda JC – Feyenoord
AZ – HHC Hardenberg
FC Den Bosch – VVSB

De wedstrijden in de kwartfinales worden begin februari gespeeld, de KNVB verwacht vrijdag het definitieve speelschema vast te kunnen stellen.

Foutje gezien? Mail ons. Wij zijn je dankbaar.

Het beste van Metro in je inbox 🌐

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang twee keer per week een selectie van onze mooiste verhalen.

Reageer op artikel:
Kwartfinale KNVB Beker: PSV treft FC Utrecht
Sluiten