Kees Leurink
Kees Leurink Sport 17 jul 2015 / 16:15 uur

Tour de France 2015: Uitslag etappe 13

Wilco Kelderman gaf de dertiende etappe van de Tour de France vrijdag kleur, maar trok in de laatste paar honderd meter toch aan het kortste eind. Het was Greg van Avermaet die langszij kwam en in een onderling sprintduel bergop won van Peter Sagan, die alwéér tweede werd. De complete uitslag.

Lees ook: Van Avermaet wint op steile aankomst in Rodez

1. BEL-VAN AVERMAET Greg 68 BMC RACING TEAM 04h 43′ 42”
2. SVK-SAGAN Peter 47 TINKOFF-SAXO 04h 43′ 42” + 00′ 00”
3. BEL-BAKELANTS Jan 13 AG2R LA MONDIALE 04h 43′ 45” + 00′ 03”
4. GER-DEGENKOLB John 81 TEAM GIANT-ALPECIN 04h 43′ 49” + 00′ 07”
5. GER-MARTENS Paul 135 TEAM LOTTO NL – JUMBO 04h 43′ 49” + 00′ 07”
6. GBR-FROOME Christopher 31 TEAM SKY 04h 43′ 49” + 00′ 07”
7. ITA-NIBALI Vincenzo 1 ASTANA PRO TEAM 04h 43′ 49” + 00′ 07”
8. ESP-CONTADOR Alberto 41 TINKOFF-SAXO 04h 43′ 49” + 00′ 07”
9. ESP-VALVERDE BELMONTE Alejandro 59 MOVISTAR TEAM 04h 43′ 49” + 00′ 07”
10. USA-VAN GARDEREN Tejay 61 BMC RACING TEAM 04h 43′ 49” + 00′ 07”
11. FRA-GALLOPIN Tony 71 LOTTO-SOUDAL 04h 43′ 49” + 00′ 07”
12. COL-QUINTANA ROJAS Nairo Alexander 51 MOVISTAR TEAM 04h 43′ 49” + 00′ 07”13. NED-GESINK Robert 131 TEAM LOTTO NL – JUMBO 04h 43′ 49” + 00′ 07”
14. GBR-THOMAS Geraint 39 TEAM SKY 04h 43′ 49” + 00′ 07”
15. CZE-STYBAR Zdenek 116 ETIXX-QUICK STEP 04h 43′ 59” + 00′ 17”
16. FRA-BARGUIL WARREN 82 TEAM GIANT-ALPECIN 04h 43′ 59” + 00′ 17”
17. AUS-MATTHEWS Michael 105 ORICA GREENEDGE 04h 43′ 59” + 00′ 17”
18. SUI-FRANK Mathias 181 IAM CYCLING 04h 43′ 59” + 00′ 17”
19. FRA-ROLLAND Pierre 121 TEAM EUROPCAR 04h 43′ 59” + 00′ 17”20. NED-KELDERMAN Wilco 132 TEAM LOTTO NL – JUMBO 04h 44′ 06” + 00′ 24”
21. EST-KANGERT Tanel 6 ASTANA PRO TEAM 04h 44′ 10” + 00′ 28”
22. FRA-FONSECA Armindo 206 BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 04h 44′ 10” + 00′ 28”
23. ESP-HERRADA LOPEZ José 56 MOVISTAR TEAM 04h 44′ 10” + 00′ 28”
24. BEL-PAUWELS Serge 218 MTN-QHUBEKA 04h 44′ 10” + 00′ 28”
25. FRA-BARDET Romain 12 AG2R LA MONDIALE 04h 44′ 10” + 00′ 28”
26. FRA-CHEREL Mikael 14 AG2R LA MONDIALE 04h 44′ 10” + 00′ 28”
27. ESP-SANCHEZ Samuel 66 BMC RACING TEAM 04h 44′ 10” + 00′ 28”
28. FRA-GAUTIER Cyril 123 TEAM EUROPCAR 04h 44′ 19” + 00′ 37”
29. BEL-DE GENDT Thomas 73 LOTTO-SOUDAL 04h 44′ 19” + 00′ 37”
30. NOR-BOASSON HAGEN Edvald 211 MTN-QHUBEKA 04h 44′ 19” + 00′ 37”
31. USA-TALANSKY Andrew 161 TEAM CANNONDALE-GARMIN 04h 44′ 24” + 00′ 42”
32. FRA-PINOT Thibaut 21 FDJ 04h 44′ 24” + 00′ 42”
33. COL-PANTANO GOMEZ Jarlinson 188 IAM CYCLING 04h 44′ 27” + 00′ 45”
34. NOR-KRISTOFF Alexander 96 TEAM KATUSHA 04h 44′ 27” + 00′ 45”
35. FRA-DEMARE Arnaud 24 FDJ 04h 44′ 29” + 00′ 47”
36. ITA-SCARPONI Michele 7 ASTANA PRO TEAM 04h 44′ 39” + 00′ 57”
37. GBR-CAVENDISH Mark 112 ETIXX-QUICK STEP 04h 44′ 40” + 00′ 58”
38. ITA-POZZATO Filippo 157 LAMPRE – MERIDA 04h 44′ 40” + 00′ 58”
39. ARG-SEPULVEDA Eduardo 201 BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 04h 43′ 49” + 00′ 07”
40. POR-OLIVEIRA Nelson 155 LAMPRE – MERIDA 04h 44′ 40” + 00′ 58”
41. ESP-MATE MARDONES Luis Angel 174 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 04h 44′ 40” + 00′ 58”
42. DEN-BAK Lars 72 LOTTO-SOUDAL 04h 44′ 40” + 00′ 58”
43. SLO-KOREN Kristijan 165 TEAM CANNONDALE-GARMIN 04h 44′ 55” + 01′ 13”44. NED-TEN DAM Laurens 137 TEAM LOTTO NL – JUMBO 04h 44′ 58” + 01′ 16”
45. IRL-ROCHE Nicolas 36 TEAM SKY 04h 44′ 58” + 01′ 16”
46. FRA-VAUGRENARD Benoît 29 FDJ 04h 45′ 00” + 01′ 18”47. NED-CLEMENT Stef 184 IAM CYCLING 04h 45′ 05” + 01′ 23”
48. RSA-JANSE VAN RENSBURG Reinardt 215 MTN-QHUBEKA 04h 45′ 07” + 01′ 25”
49. NED-KRUIJSWIJK Steven 133 TEAM LOTTO NL – JUMBO 04h 45′ 08” + 01′ 26”
50. BEL-VERMOTE Julien 119 ETIXX-QUICK STEP 04h 45′ 10” + 01′ 28”
51. FRA-ROY Jérémy 28 FDJ 04h 45′ 10” + 01′ 28”
52. ITA-MALORI Adriano 58 MOVISTAR TEAM 04h 45′ 15” + 01′ 33”
53. POL-GOLAS Michal 113 ETIXX-QUICK STEP 04h 45′ 40” + 01′ 58”
54. FRA-CHAVANEL Sylvain 183 IAM CYCLING 04h 45′ 40” + 01′ 58”
55. CZE-BARTA Jan 192 BORA-ARGON 18 04h 45′ 40” + 01′ 58”
56. FRA-VUILLERMOZ Alexis 19 AG2R LA MONDIALE 04h 45′ 40” + 01′ 58”
57. POR-MACHADO Tiago 98 TEAM KATUSHA 04h 45′ 40” + 01′ 58”
58. SUI-SCHÄR Michael 67 BMC RACING TEAM 04h 45′ 40” + 01′ 58”
59. ESP-ZUBELDIA AGIRRE Haimar 149 TREK FACTORY RACING 04h 45′ 40” + 01′ 58”
60. SUI-MORABITO Steve 27 FDJ 04h 45′ 40” + 01′ 58”
61. SUI-HOLLENSTEIN Reto 187 IAM CYCLING 04h 45′ 40” + 01′ 58”
62. ESP-PLAZA MOLINA Ruben 156 LAMPRE – MERIDA 04h 45′ 40” + 01′ 58”
63. LUX-JUNGELS Bob 147 TREK FACTORY RACING 04h 45′ 40” + 01′ 58”
64. GBR-YATES Adam 108 ORICA GREENEDGE 04h 45′ 40” + 01′ 58”
65. FRA-TULIK ANGÉLO 128 TEAM EUROPCAR 04h 45′ 56” + 02′ 14”66. NED-WESTRA Lieuwe 9 ASTANA PRO TEAM 04h 46′ 01” + 02′ 19”
67. CZE-KREUZIGER Roman 44 TINKOFF-SAXO 04h 46′ 01” + 02′ 19”
68. GBR-CUMMINGS Stephen 212 MTN-QHUBEKA 04h 46′ 01” + 02′ 19”
69. NED-TANKINK Bram 136 TEAM LOTTO NL – JUMBO 04h 46′ 01” + 02′ 19”
70. ITA-TRENTIN Matteo 117 ETIXX-QUICK STEP 04h 46′ 04” + 02′ 22”
71. FRA-COQUARD Bryan 122 TEAM EUROPCAR 04h 46′ 06” + 02′ 24”
72. COL-ANACONA GOMEZ Winner Andrew 52 MOVISTAR TEAM 04h 46′ 06” + 02′ 24”
73. AUT-HALLER Marco 94 TEAM KATUSHA 04h 46′ 06” + 02′ 24”
74. SUI-WYSS Marcel 189 IAM CYCLING 04h 46′ 09” + 02′ 27”
75. FRA-COPPEL Jérôme 185 IAM CYCLING 04h 46′ 09” + 02′ 27”
76. COL-URAN URAN Rigoberto 118 ETIXX-QUICK STEP 04h 46′ 09” + 02′ 27”
77. ESP-IZAGIRRE INSAUSTI Gorka 57 MOVISTAR TEAM 04h 46′ 14” + 02′ 32”
78. ESP-CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan 53 MOVISTAR TEAM 04h 46′ 14” + 02′ 32”
79. GER-BUCHMANN Emanuel 194 BORA-ARGON 18 04h 46′ 23” + 02′ 41”
80. FRA-SICARD Romain 127 TEAM EUROPCAR 04h 46′ 31” + 02′ 49”
81. ERI-TEKLEHAIMANOT Daniel 219 MTN-QHUBEKA 04h 46′ 34” + 02′ 52”
82. FRA-FEDRIGO Pierrick 204 BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 04h 46′ 46” + 03′ 04”
83. RSA-JANSE VAN RENSBURG Jacques 214 MTN-QHUBEKA 04h 46′ 51” + 03′ 09”
84. GER-GESCHKE Simon 86 TEAM GIANT-ALPECIN 04h 46′ 58” + 03′ 16”
85. FRA-GENIEZ Alexandre 25 FDJ 04h 47′ 18” + 03′ 36”
86. FRA-LADAGNOUS Matthieu 26 FDJ 04h 47′ 18” + 03′ 36”
87. ESP-LOSADA ALGUACIL Alberto 97 TEAM KATUSHA 04h 47′ 23” + 03′ 41”88. NED-MOLLEMA Bauke 141 TREK FACTORY RACING 04h 43′ 49” + 00′ 07”
89. FRA-QUEMENEUR Perrig 126 TEAM EUROPCAR 04h 47′ 42” + 04′ 00”
90. ITA-BONO Matteo 152 LAMPRE – MERIDA 04h 48′ 08” + 04′ 26”
91. ESP-VALLS FERRI Rafael 159 LAMPRE – MERIDA 04h 48′ 08” + 04′ 26”
92. FRA-PERICHON Pierre-Luc 208 BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 04h 48′ 35” + 04′ 53”
93. FRA-VOECKLER Thomas 129 TEAM EUROPCAR 04h 48′ 45” + 05′ 03”
94. FRA-SOUPE GEOFFREY 178 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 04h 49′ 03” + 05′ 21”95. NED-WEENING Pieter 107 ORICA GREENEDGE 04h 49′ 13” + 05′ 31”
96. FRA-PÉRAUD Jean-Christophe 11 AG2R LA MONDIALE 04h 49′ 26” + 05′ 44”
97. AUS-HAAS Nathan 163 TEAM CANNONDALE-GARMIN 04h 49′ 26” + 05′ 44”
98. ESP-IRIZAR ARRANBURU Markel 146 TREK FACTORY RACING 04h 49′ 37” + 05′ 55”
99. FRA-FEILLU Brice 205 BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 04h 49′ 37” + 05′ 55”
100. SUI-ELMIGER Martin 186 IAM CYCLING 04h 49′ 37” + 05′ 55”101. NED-POELS Wouter 34 TEAM SKY 04h 49′ 41” + 05′ 59”
102. IRL-MARTIN Daniel 167 TEAM CANNONDALE-GARMIN 04h 49′ 49” + 06′ 07”
103. GBR-YATES Simon 109 ORICA GREENEDGE 04h 50′ 32” + 06′ 50”
104. POR-PIMANTA COSTA MENDES José Joao 197 BORA-ARGON 18 04h 51′ 26” + 07′ 44”
105. FRA-SIMON Julien 177 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 04h 51′ 53” + 08′ 11”
106. AUS-DENNIS Rohan 63 BMC RACING TEAM 04h 51′ 55” + 08′ 13”
107. CRO-DURASEK Kristijan 154 LAMPRE – MERIDA 04h 52′ 10” + 08′ 28”
108. COL-SERPA SANTANDER José 158 LAMPRE – MERIDA 04h 52′ 10” + 08′ 28”
109. ITA-CARUSO Damiano 62 BMC RACING TEAM 04h 52′ 10” + 08′ 28”
110. SUI-WYSS Danilo 69 BMC RACING TEAM 04h 52′ 10” + 08′ 28”
111. FRA-DELAPLACE Anthony 203 BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 04h 52′ 10” + 08′ 28”
112. FRA-VACHON Florian 209 BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 04h 52′ 10” + 08′ 28”
113. FRA-EDET Nicolas 172 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 04h 52′ 10” + 08′ 28”
114. FRA-GENE Yohann 124 TEAM EUROPCAR 04h 52′ 10” + 08′ 28”
115. CZE-KONIG Leopold 33 TEAM SKY 04h 52′ 36” + 08′ 54”116. NED-DE KORT Koen 84 TEAM GIANT-ALPECIN 04h 53′ 25” + 09′ 43”
117. GBR-ROWE Luke 37 TEAM SKY 04h 53′ 25” + 09′ 43”
118. ITA-CARUSO Gianpaolo 92 TEAM KATUSHA 04h 53′ 25” + 09′ 43”
119. AUS-PORTE Richie 35 TEAM SKY 04h 53′ 25” + 09′ 43”
120. ESP-NAVARRO GARCIA Daniel 175 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 04h 53′ 25” + 09′ 43”
121. CAN-HESJEDAL Ryder 164 TEAM CANNONDALE-GARMIN 04h 53′ 25” + 09′ 43”
122. ESP-RODRIGUEZ OLIVER Joachim 91 TEAM KATUSHA 04h 53′ 25” + 09′ 43”
123. ERI-KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi 216 MTN-QHUBEKA 04h 53′ 25” + 09′ 43”
124. FRA-SENECHAL Florian 176 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 04h 53′ 25” + 09′ 43”
125. RSA-MEINTJES Louis 217 MTN-QHUBEKA 04h 53′ 25” + 09′ 43”
126. AUS-ROGERS Michael 46 TINKOFF-SAXO 04h 53′ 25” + 09′ 43”
127. ITA-GUARNIERI Jacopo 93 TEAM KATUSHA 04h 53′ 45” + 10′ 03”
128. ITA-OSS Daniel 64 BMC RACING TEAM 04h 53′ 45” + 10′ 03”
129. KAZ-GRUZDEV Dmitriy 5 ASTANA PRO TEAM 04h 53′ 45” + 10′ 03”
130. ITA-QUINZIATO Manuel 65 BMC RACING TEAM 04h 55′ 04” + 11′ 22”
131. FRA-GERARD Arnaud 207 BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 04h 55′ 04” + 11′ 22”
132. GER-VOSS Paul 199 BORA-ARGON 18 04h 55′ 06” + 11′ 24”
133. ITA-TOSATTO Matteo 48 TINKOFF-SAXO 04h 55′ 06” + 11′ 24”
134. SUI-RAST Gregory 148 TREK FACTORY RACING 04h 55′ 06” + 11′ 24”
135. AUS-DURBRIDGE Luke 103 ORICA GREENEDGE 04h 55′ 06” + 11′ 24”
136. CAN-TUFT Svein 106 ORICA GREENEDGE 04h 55′ 06” + 11′ 24”
137. GBR-STANNARD Ian 38 TEAM SKY 04h 55′ 08” + 11′ 26”
138. POL-MAJKA Rafal 45 TINKOFF-SAXO 04h 55′ 08” + 11′ 26”
139. POL-KWIATKOWSKI Michal 111 ETIXX-QUICK STEP 04h 55′ 08” + 11′ 26”
140. POL-HUZARSKI Bartosz 196 BORA-ARGON 18 04h 55′ 08” + 11′ 26”
141. FRA-GAUDIN Damien 16 AG2R LA MONDIALE 04h 55′ 08” + 11′ 26”
142. GBR-KENNAUGH Peter 32 TEAM SKY 04h 55′ 45” + 12′ 03”143. NED-VAN BAARLE Dylan 169 TEAM CANNONDALE-GARMIN 04h 55′ 52” + 12′ 10”
144. NED-VAN EMDEN Jos 138 TEAM LOTTO NL – JUMBO 04h 55′ 52” + 12′ 10”

145. AUS-HANSEN Adam 76 LOTTO-SOUDAL 04h 55′ 52” + 12′ 10”
146. ITA-CIMOLAI Davide 153 LAMPRE – MERIDA 04h 55′ 52” + 12′ 10”
147. UKR-GRIVKO Andriy 4 ASTANA PRO TEAM 04h 55′ 52” + 12′ 10”148. NED-CURVERS Roy 83 TEAM GIANT-ALPECIN 04h 55′ 52” + 12′ 10”
149. FRA-BRUN Fréderic 202 BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 04h 55′ 52” + 12′ 10”
150. BEL-DEVOLDER Stijn 144 TREK FACTORY RACING 04h 55′ 52” + 12′ 10”
151. BEL-DEBUSSCHERE Jens 74 LOTTO-SOUDAL 04h 55′ 52” + 12′ 10”
152. AUT-BRÄNDLE Matthias 182 IAM CYCLING 04h 55′ 52” + 12′ 10”
153. AUS-RENSHAW Mark 115 ETIXX-QUICK STEP 04h 55′ 52” + 12′ 10”
154. FRA-CHAVANEL Sébastien 23 FDJ 04h 55′ 52” + 12′ 10”
155. USA-FARRAR Tyler 213 MTN-QHUBEKA 04h 55′ 52” + 12′ 10”
156. DEN-ANDERSEN Michael Valgren 49 TINKOFF-SAXO 04h 55′ 52” + 12′ 10”
157. LUX-DIDIER Laurent 145 TREK FACTORY RACING 04h 55′ 52” + 12′ 10”
158. COL-ARREDONDO MORENO Julian 142 TREK FACTORY RACING 04h 55′ 52” + 12′ 10”
159. BEL-VANMARCKE Sep 139 TEAM LOTTO NL – JUMBO 04h 55′ 52” + 12′ 10”
160. DEN-FUGLSANG Jakob 3 ASTANA PRO TEAM 04h 55′ 52” + 12′ 10”
161. GER-GREIPEL André 75 LOTTO-SOUDAL 04h 55′ 52” + 12′ 10”
162. GER-SIEBERG Marcel 78 LOTTO-SOUDAL 04h 55′ 52” + 12′ 10”163. NED-LEEZER Thomas 134 TEAM LOTTO NL – JUMBO 04h 55′ 52” + 12′ 10”
164. FRA-RIBLON Christophe 17 AG2R LA MONDIALE 04h 55′ 52” + 12′ 10”165. NED-TIMMER Albert 89 TEAM GIANT-ALPECIN 04h 55′ 59” + 12′ 17”
166. BEL-WELLENS Tim 79 LOTTO-SOUDAL 04h 56′ 16” + 12′ 34”
167. FRA-LAPORTE Christophe 173 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 04h 56′ 21” + 12′ 39”
168. FRA-NAULLEAU BRYAN 125 TEAM EUROPCAR 05h 05′ 07” + 21′ 25”
169. AUT-PREIDLER Georg 87 TEAM GIANT-ALPECIN 05h 05′ 07” + 21′ 25”
170. ESP-ERVITI OLLO Imanol 55 MOVISTAR TEAM 05h 05′ 07” + 21′ 25”
171. BEL-VANBILSEN KENNETH 179 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 05h 05′ 07” + 21′ 25”172. NED-LANGEVELD Sebastian 166 TEAM CANNONDALE-GARMIN 05h 05′ 07” + 21′ 25”
173. LTU-NAVARDAUSKAS Ramunas 168 TEAM CANNONDALE-GARMIN 05h 05′ 07” + 21′ 25”174. NED-SINKELDAM Ramon 88 TEAM GIANT-ALPECIN 05h 05′ 19” + 21′ 37”
175. IRL-BENNETT Sam 193 BORA-ARGON 18 05h 05′ 19” + 21′ 37”

Foutje gezien? Mail ons. Wij zijn je dankbaar.

Reageer op artikel:
Tour de France 2015: Uitslag etappe 13
Sluiten