Kees Leurink
Kees Leurink Sport 17 jul 2015 / 16:20 uur

Tour de France ’15: Algemeen klassement na etappe 13

De top tien van het algemeen klassement blijft zo goed als intact na de dertiende etappe vrijdag. Bauke Mollema reed op anderhalve kilometer van de finish lek, maar aangezien dat in de reglementaire driekilometerzone gebeurde, leverde dat incident geen tijdverlies op. Chris Froome start morgen wederom in de gele trui. Hoe ziet de rest van het algemeen klassement eruit?

Lees ook: Van Avermaet wint op steile aankomst in Rodez

1. GBR-FROOME Christopher 31 TEAM SKY 51h 34′ 21”
2. USA-VAN GARDEREN Tejay 61 BMC RACING TEAM 51h 37′ 13” + 02′ 52”
3. COL-QUINTANA ROJAS Nairo Alexander 51 MOVISTAR TEAM 51h 37′ 30” + 03′ 09”
4. ESP-VALVERDE BELMONTE Alejandro 59 MOVISTAR TEAM 51h 38′ 19” + 03′ 58”
5. GBR-THOMAS Geraint 39 TEAM SKY 51h 38′ 24” + 04′ 03”
6. ESP-CONTADOR Alberto 41 TINKOFF-SAXO 51h 38′ 25” + 04′ 04”
7. NED-GESINK Robert 131 TEAM LOTTO NL – JUMBO 51h 39′ 53” + 05′ 32”
8. FRA-GALLOPIN Tony 71 LOTTO-SOUDAL 51h 41′ 53” + 07′ 32”
9. ITA-NIBALI Vincenzo 1 ASTANA PRO TEAM 51h 42′ 08” + 07′ 47”
10. NED-MOLLEMA Bauke 141 TREK FACTORY RACING 51h 42′ 23” + 08′ 02”
11. FRA-BARGUIL WARREN 82 TEAM GIANT-ALPECIN 51h 44′ 14” + 09′ 53”
12. SUI-FRANK Mathias 181 IAM CYCLING 51h 46′ 56” + 12′ 35”
13. ESP-SANCHEZ Samuel 66 BMC RACING TEAM 51h 47′ 35” + 13′ 14”
14. FRA-ROLLAND Pierre 121 TEAM EUROPCAR 51h 48′ 28” + 14′ 07”
15. FRA-BARDET Romain 12 AG2R LA MONDIALE 51h 51′ 47” + 17′ 26”
16. USA-TALANSKY Andrew 161 TEAM CANNONDALE-GARMIN 51h 54′ 28” + 20′ 07”
17. ESP-RODRIGUEZ OLIVER Joachim 91 TEAM KATUSHA 51h 57′ 42” + 23′ 21”
18. DEN-FUGLSANG Jakob 3 ASTANA PRO TEAM 51h 59′ 57” + 25′ 36”
19. ARG-SEPULVEDA Eduardo 201 BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 52h 02′ 40” + 28′ 19”
20. ESP-IZAGIRRE INSAUSTI Gorka 57 MOVISTAR TEAM 52h 03′ 43” + 29′ 22”
21. FRA-VUILLERMOZ Alexis 19 AG2R LA MONDIALE 52h 05′ 28” + 31′ 07”
22. FRA-PINOT Thibaut 21 FDJ 52h 09′ 37” + 35′ 16”
23. CZE-KREUZIGER Roman 44 TINKOFF-SAXO 52h 09′ 52” + 35′ 31”
24. BEL-PAUWELS Serge 218 MTN-QHUBEKA 52h 11′ 14” + 36′ 53”
25. COL-PANTANO GOMEZ Jarlinson 188 IAM CYCLING 52h 12′ 10” + 37′ 49”
26. IRL-MARTIN Daniel 167 TEAM CANNONDALE-GARMIN 52h 13′ 21” + 39′ 00”
27. SUI-MORABITO Steve 27 FDJ 52h 13′ 54” + 39′ 33”
28. FRA-CHEREL Mikael 14 AG2R LA MONDIALE 52h 15′ 15” + 40′ 54”
29. BEL-BAKELANTS Jan 13 AG2R LA MONDIALE 52h 18′ 44” + 44′ 23”
30. AUS-ROGERS Michael 46 TINKOFF-SAXO 52h 18′ 45” + 44′ 24”
31. EST-KANGERT Tanel 6 ASTANA PRO TEAM 52h 20′ 48” + 46′ 27”
32. ESP-CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan 53 MOVISTAR TEAM 52h 21′ 04” + 46′ 43”
33. FRA-PÉRAUD Jean-Christophe 11 AG2R LA MONDIALE 52h 22′ 18” + 47′ 57”
34. ESP-LOSADA ALGUACIL Alberto 97 TEAM KATUSHA 52h 22′ 23” + 48′ 02”
35. DEN-BAK Lars 72 LOTTO-SOUDAL 52h 23′ 31” + 49′ 10”
36. COL-URAN URAN Rigoberto 118 ETIXX-QUICK STEP 52h 24′ 43” + 50′ 22”
37. FRA-CHAVANEL Sylvain 183 IAM CYCLING 52h 25′ 47” + 51′ 26”
38. FRA-SICARD Romain 127 TEAM EUROPCAR 52h 29′ 35” + 55′ 14”
39. CZE-BARTA Jan 192 BORA-ARGON 18 52h 29′ 52” + 55′ 31”
40. GBR-YATES Adam 108 ORICA GREENEDGE 52h 34′ 10” + 59′ 49”
41. NED-KRUIJSWIJK Steven 133 TEAM LOTTO NL – JUMBO 52h 34′ 52” + 01h 00′ 31”
42. ESP-ZUBELDIA AGIRRE Haimar 149 TREK FACTORY RACING 52h 35′ 09” + 01h 00′ 48”
43. IRL-ROCHE Nicolas 36 TEAM SKY 52h 35′ 44” + 01h 01′ 23”
44. NED-TANKINK Bram 136 TEAM LOTTO NL – JUMBO 52h 35′ 59” + 01h 01′ 38”
45. GER-GESCHKE Simon 86 TEAM GIANT-ALPECIN 52h 36′ 47” + 01h 02′ 26”
46. BEL-VAN AVERMAET Greg 68 BMC RACING TEAM 52h 38′ 34” + 01h 04′ 13”
47. AUS-PORTE Richie 35 TEAM SKY 52h 38′ 48” + 01h 04′ 27”
48. RSA-JANSE VAN RENSBURG Jacques 214 MTN-QHUBEKA 52h 39′ 37” + 01h 05′ 16”
49. POL-MAJKA Rafal 45 TINKOFF-SAXO 52h 41′ 27” + 01h 07′ 06”
50. FRA-GAUTIER Cyril 123 TEAM EUROPCAR 52h 43′ 36” + 01h 09′ 15”
51. SVK-SAGAN Peter 47 TINKOFF-SAXO 52h 43′ 41” + 01h 09′ 20”
52. POR-MACHADO Tiago 98 TEAM KATUSHA 52h 45′ 21” + 01h 11′ 00”
53. NED-KELDERMAN Wilco 132 TEAM LOTTO NL – JUMBO 52h 45′ 56” + 01h 11′ 35”
54. NED-TEN DAM Laurens 137 TEAM LOTTO NL – JUMBO 52h 46′ 02” + 01h 11′ 41”

55. SUI-SCHÄR Michael 67 BMC RACING TEAM 52h 47′ 14” + 01h 12′ 53”
56. GER-BUCHMANN Emanuel 194 BORA-ARGON 18 52h 47′ 16” + 01h 12′ 55”
57. FRA-VOECKLER Thomas 129 TEAM EUROPCAR 52h 48′ 20” + 01h 13′ 59”
58. BEL-VANMARCKE Sep 139 TEAM LOTTO NL – JUMBO 52h 50′ 04” + 01h 15′ 43”
59. CAN-HESJEDAL Ryder 164 TEAM CANNONDALE-GARMIN 52h 51′ 48” + 01h 17′ 27”
60. RSA-MEINTJES Louis 217 MTN-QHUBEKA 52h 52′ 36” + 01h 18′ 15”
61. CZE-STYBAR Zdenek 116 ETIXX-QUICK STEP 52h 53′ 08” + 01h 18′ 47”
62. SUI-WYSS Marcel 189 IAM CYCLING 52h 53′ 10” + 01h 18′ 49”
63. FRA-DELAPLACE Anthony 203 BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 52h 54′ 22” + 01h 20′ 01”
64. SLO-KOREN Kristijan 165 TEAM CANNONDALE-GARMIN 52h 54′ 52” + 01h 20′ 31”
65. FRA-SIMON Julien 177 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 52h 55′ 02” + 01h 20′ 41”
66. ESP-HERRADA LOPEZ José 56 MOVISTAR TEAM 52h 55′ 08” + 01h 20′ 47”
67. FRA-COPPEL Jérôme 185 IAM CYCLING 52h 55′ 14” + 01h 20′ 53”
68. GER-VOSS Paul 199 BORA-ARGON 18 52h 56′ 21” + 01h 22′ 00”
69. ESP-MATE MARDONES Luis Angel 174 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 52h 56′ 24” + 01h 22′ 03”
70. POL-KWIATKOWSKI Michal 111 ETIXX-QUICK STEP 52h 56′ 30” + 01h 22′ 09”
71. SUI-WYSS Danilo 69 BMC RACING TEAM 52h 57′ 59” + 01h 23′ 38”
72. NOR-BOASSON HAGEN Edvald 211 MTN-QHUBEKA 52h 58′ 02” + 01h 23′ 41”
73. ERI-TEKLEHAIMANOT Daniel 219 MTN-QHUBEKA 52h 59′ 07” + 01h 24′ 46”
74. FRA-LADAGNOUS Matthieu 26 FDJ 53h 00′ 24” + 01h 26′ 03”
75. UKR-GRIVKO Andriy 4 ASTANA PRO TEAM 53h 01′ 14” + 01h 26′ 53”
76. NED-DE KORT Koen 84 TEAM GIANT-ALPECIN 53h 01′ 34” + 01h 27′ 13”
77. COL-ANACONA GOMEZ Winner Andrew 52 MOVISTAR TEAM 53h 04′ 16” + 01h 29′ 55”
78. POR-OLIVEIRA Nelson 155 LAMPRE – MERIDA 53h 04′ 28” + 01h 30′ 07”
79. LUX-JUNGELS Bob 147 TREK FACTORY RACING 53h 04′ 30” + 01h 30′ 09”
80. POL-HUZARSKI Bartosz 196 BORA-ARGON 18 53h 05′ 08” + 01h 30′ 47”
81. CRO-DURASEK Kristijan 154 LAMPRE – MERIDA 53h 06′ 21” + 01h 32′ 00”
82. ITA-CARUSO Damiano 62 BMC RACING TEAM 53h 06′ 31” + 01h 32′ 10”
83. FRA-SOUPE GEOFFREY 178 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 53h 06′ 37” + 01h 32′ 16”
84. GER-MARTENS Paul 135 TEAM LOTTO NL – JUMBO 53h 07′ 06” + 01h 32′ 45”
85. ESP-IRIZAR ARRANBURU Markel 146 TREK FACTORY RACING 53h 07′ 29” + 01h 33′ 08”
86. NED-WESTRA Lieuwe 9 ASTANA PRO TEAM 53h 07′ 52” + 01h 33′ 31”
87. CZE-KONIG Leopold 33 TEAM SKY 53h 08′ 08” + 01h 33′ 47”
88. NED-POELS Wouter 34 TEAM SKY 53h 08′ 42” + 01h 34′ 21”
89. RSA-JANSE VAN RENSBURG Reinardt 215 MTN-QHUBEKA 53h 09′ 30” + 01h 35′ 09”
90. SUI-HOLLENSTEIN Reto 187 IAM CYCLING 53h 09′ 39” + 01h 35′ 18”
91. NED-CLEMENT Stef 184 IAM CYCLING 53h 10′ 08” + 01h 35′ 47”
92. FRA-TULIK ANGÉLO 128 TEAM EUROPCAR 53h 10′ 16” + 01h 35′ 55”
93. ESP-NAVARRO GARCIA Daniel 175 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 53h 11′ 06” + 01h 36′ 45”
94. AUS-DENNIS Rohan 63 BMC RACING TEAM 53h 11′ 07” + 01h 36′ 46”
95. POL-GOLAS Michal 113 ETIXX-QUICK STEP 53h 11′ 16” + 01h 36′ 55”
96. FRA-FEDRIGO Pierrick 204 BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 53h 12′ 10” + 01h 37′ 49”
97. ITA-CARUSO Gianpaolo 92 TEAM KATUSHA 53h 12′ 19” + 01h 37′ 58”
98. AUT-PREIDLER Georg 87 TEAM GIANT-ALPECIN 53h 12′ 53” + 01h 38′ 32”
99. GER-DEGENKOLB John 81 TEAM GIANT-ALPECIN 53h 12′ 58” + 01h 38′ 37”
100. ITA-OSS Daniel 64 BMC RACING TEAM 53h 13′ 54” + 01h 39′ 33”
101. FRA-ROY Jérémy 28 FDJ 53h 13′ 56” + 01h 39′ 35”
102. ESP-VALLS FERRI Rafael 159 LAMPRE – MERIDA 53h 13′ 57” + 01h 39′ 36”
103. FRA-FONSECA Armindo 206 BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 53h 14′ 11” + 01h 39′ 50”
104. FRA-QUEMENEUR Perrig 126 TEAM EUROPCAR 53h 14′ 43” + 01h 40′ 22”
105. BEL-VERMOTE Julien 119 ETIXX-QUICK STEP 53h 14′ 45” + 01h 40′ 24”
106. FRA-DEMARE Arnaud 24 FDJ 53h 14′ 59” + 01h 40′ 38”
107. FRA-VAUGRENARD Benoît 29 FDJ 53h 16′ 54” + 01h 42′ 33”
108. ITA-SCARPONI Michele 7 ASTANA PRO TEAM 53h 18′ 00” + 01h 43′ 39”
109. GBR-YATES Simon 109 ORICA GREENEDGE 53h 18′ 12” + 01h 43′ 51”
110. GBR-CUMMINGS Stephen 212 MTN-QHUBEKA 53h 18′ 25” + 01h 44′ 04”
111. ESP-PLAZA MOLINA Ruben 156 LAMPRE – MERIDA 53h 19′ 33” + 01h 45′ 12”
112. GBR-CAVENDISH Mark 112 ETIXX-QUICK STEP 53h 19′ 34” + 01h 45′ 13”
113. NED-CURVERS Roy 83 TEAM GIANT-ALPECIN 53h 20′ 48” + 01h 46′ 27”
114. FRA-COQUARD Bryan 122 TEAM EUROPCAR 53h 21′ 19” + 01h 46′ 58”
115. SUI-RAST Gregory 148 TREK FACTORY RACING 53h 21′ 39” + 01h 47′ 18”
116. NOR-KRISTOFF Alexander 96 TEAM KATUSHA 53h 22′ 14” + 01h 47′ 53”
117. ITA-MALORI Adriano 58 MOVISTAR TEAM 53h 22′ 15” + 01h 47′ 54”
118. FRA-GENIEZ Alexandre 25 FDJ 53h 23′ 14” + 01h 48′ 53”
119. FRA-VACHON Florian 209 BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 53h 23′ 50” + 01h 49′ 29”
120. ERI-KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi 216 MTN-QHUBEKA 53h 23′ 58” + 01h 49′ 37”
121. GER-GREIPEL André 75 LOTTO-SOUDAL 53h 24′ 48” + 01h 50′ 27”
122. NED-VAN EMDEN Jos 138 TEAM LOTTO NL – JUMBO 53h 25′ 08” + 01h 50′ 47”
123. SUI-ELMIGER Martin 186 IAM CYCLING 53h 25′ 22” + 01h 51′ 01”
124. FRA-SENECHAL Florian 176 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 53h 25′ 33” + 01h 51′ 12”
125. GBR-KENNAUGH Peter 32 TEAM SKY 53h 25′ 37” + 01h 51′ 16”
126. FRA-FEILLU Brice 205 BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 53h 25′ 48” + 01h 51′ 27”
127. ITA-POZZATO Filippo 157 LAMPRE – MERIDA 53h 26′ 37” + 01h 52′ 16”
128. BEL-WELLENS Tim 79 LOTTO-SOUDAL 53h 27′ 02” + 01h 52′ 41”
129. FRA-LAPORTE Christophe 173 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 53h 27′ 25” + 01h 53′ 04”
130. DEN-ANDERSEN Michael Valgren 49 TINKOFF-SAXO 53h 27′ 39” + 01h 53′ 18”
131. ITA-TRENTIN Matteo 117 ETIXX-QUICK STEP 53h 29′ 03” + 01h 54′ 42”
132. GER-SIEBERG Marcel 78 LOTTO-SOUDAL 53h 29′ 18” + 01h 54′ 57”
133. FRA-PERICHON Pierre-Luc 208 BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 53h 30′ 46” + 01h 56′ 25”
134. AUS-HAAS Nathan 163 TEAM CANNONDALE-GARMIN 53h 31′ 07” + 01h 56′ 46”
135. ITA-QUINZIATO Manuel 65 BMC RACING TEAM 53h 31′ 29” + 01h 57′ 08”
136. FRA-GERARD Arnaud 207 BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 53h 33′ 04” + 01h 58′ 43”
137. BEL-DE GENDT Thomas 73 LOTTO-SOUDAL 53h 33′ 09” + 01h 58′ 48”
138. FRA-GENE Yohann 124 TEAM EUROPCAR 53h 33′ 56” + 01h 59′ 35”
139. FRA-RIBLON Christophe 17 AG2R LA MONDIALE 53h 34′ 38” + 02h 00′ 17”
140. NED-LEEZER Thomas 134 TEAM LOTTO NL – JUMBO 53h 35′ 19” + 02h 00′ 58”
141. COL-SERPA SANTANDER José 158 LAMPRE – MERIDA 53h 35′ 30” + 02h 01′ 09”
142. GBR-STANNARD Ian 38 TEAM SKY 53h 35′ 35” + 02h 01′ 14”
143. USA-FARRAR Tyler 213 MTN-QHUBEKA 53h 38′ 06” + 02h 03′ 45”
144. AUS-RENSHAW Mark 115 ETIXX-QUICK STEP 53h 38′ 30” + 02h 04′ 09”
145. ITA-BONO Matteo 152 LAMPRE – MERIDA 53h 38′ 46” + 02h 04′ 25”
146. NED-TIMMER Albert 89 TEAM GIANT-ALPECIN 53h 38′ 49” + 02h 04′ 28”
147. NED-SINKELDAM Ramon 88 TEAM GIANT-ALPECIN 53h 39′ 07” + 02h 04′ 46”

148. FRA-BRUN Fréderic 202 BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 53h 39′ 37” + 02h 05′ 16”
149. ITA-GUARNIERI Jacopo 93 TEAM KATUSHA 53h 42′ 02” + 02h 07′ 41”
150. ITA-TOSATTO Matteo 48 TINKOFF-SAXO 53h 42′ 14” + 02h 07′ 53”
151. BEL-DEVOLDER Stijn 144 TREK FACTORY RACING 53h 42′ 38” + 02h 08′ 17”
152. KAZ-GRUZDEV Dmitriy 5 ASTANA PRO TEAM 53h 42′ 45” + 02h 08′ 24”
153. GBR-ROWE Luke 37 TEAM SKY 53h 43′ 06” + 02h 08′ 45”
154. FRA-GAUDIN Damien 16 AG2R LA MONDIALE 53h 43′ 27” + 02h 09′ 06”
155. AUT-BRÄNDLE Matthias 182 IAM CYCLING 53h 43′ 31” + 02h 09′ 10”
156. BEL-DEBUSSCHERE Jens 74 LOTTO-SOUDAL 53h 43′ 38” + 02h 09′ 17”
157. COL-ARREDONDO MORENO Julian 142 TREK FACTORY RACING 53h 43′ 40” + 02h 09′ 19”
158. POR-PIMANTA COSTA MENDES José Joao 197 BORA-ARGON 18 53h 44′ 29” + 02h 10′ 08”
159. LTU-NAVARDAUSKAS Ramunas 168 TEAM CANNONDALE-GARMIN 53h 44′ 32” + 02h 10′ 11”
160. AUS-DURBRIDGE Luke 103 ORICA GREENEDGE 53h 47′ 16” + 02h 12′ 55”
161. AUT-HALLER Marco 94 TEAM KATUSHA 53h 49′ 32” + 02h 15′ 11”
162. NED-WEENING Pieter 107 ORICA GREENEDGE 53h 51′ 25” + 02h 17′ 04”
163. ESP-ERVITI OLLO Imanol 55 MOVISTAR TEAM 53h 56′ 09” + 02h 21′ 48”
164. FRA-EDET Nicolas 172 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 53h 56′ 32” + 02h 22′ 11”
165. LUX-DIDIER Laurent 145 TREK FACTORY RACING 53h 56′ 42” + 02h 22′ 21”
166. NED-VAN BAARLE Dylan 169 TEAM CANNONDALE-GARMIN 53h 58′ 56” + 02h 24′ 35”
167. ITA-CIMOLAI Davide 153 LAMPRE – MERIDA 53h 59′ 22” + 02h 25′ 01”
168. FRA-CHAVANEL Sébastien 23 FDJ 54h 02′ 33” + 02h 28′ 12”
169. BEL-VANBILSEN KENNETH 179 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 54h 05′ 09” + 02h 30′ 48”
170. NED-LANGEVELD Sebastian 166 TEAM CANNONDALE-GARMIN 54h 05′ 47” + 02h 31′ 26”
171. AUS-HANSEN Adam 76 LOTTO-SOUDAL 54h 07′ 55” + 02h 33′ 34”
172. FRA-NAULLEAU BRYAN 125 TEAM EUROPCAR 54h 08′ 25” + 02h 34′ 04”
173. AUS-MATTHEWS Michael 105 ORICA GREENEDGE 54h 08′ 52” + 02h 34′ 31”
174. CAN-TUFT Svein 106 ORICA GREENEDGE 54h 09′ 33” + 02h 35′ 12”
175. IRL-BENNETT Sam 193 BORA-ARGON 18 54h 17′ 27” + 02h 43′ 06”

Foutje gezien? Mail ons. Wij zijn je dankbaar.

Reageer op artikel:
Tour de France ’15: Algemeen klassement na etappe 13
Sluiten