Billen van Serena Williams belangrijker dan ballen
:quality(80)/https%3A%2F%2Fwww.metronieuws.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F07%2F192fb70af40759475da212f4535cd630-1468171023.jpg)
Bepaalde lichaamsdelen van Serena Williams zijn de afgelopen tijd wat meer in de picture, dan andere. Eerder deze week lag de focus op haar tepels, deze keer trok haar bilpartij de aandacht.
De tepels van Serena Williams waren tijdens een wedstrijd op Wimbledon vrij prominent in beeld. De tennisster had wel een shirtje aan, maar droeg klaarblijkelijk geen bh met vulling. Veel kijkers vonden het vervelend dat haar tepels door haar shirt heen schenen.
De ballenjongen die hielp bij de finale van Wimbledon bleek meer een billenman. Het jochie, dat vlak naast Williams stond, kon zijn ogen niet van de flinke derrière van Williams afhouden. Jammer voor hem (en leuk voor ons) deed hij dit voor het oog van een draaiende camera.
Ball Boy Got Caught Checking Serena Williams
This ball boy at Wimbledon got caught checking Serena Williams out…
Gepostet von LADbible am Samstag, 9. Juli 2016