Jordy Kruse
Jordy Kruse Good vibes 29 jun 2016 / 09:55 uur

Video: Reddingsteam bevrijdt zeehond

De dierenliefhebbers van het Amerikaanse Marine Mammal Rescue and Research team hebben weer eens een heldendaad verricht. Voor de oostkust van de Verenigde Staten zat een zeehond verstrikt in twee klusters van vislijnen. Het dier moest gered worden.

Een lid van het team legde met een borstcamera de reddingsactie vast. „Het is niet makkelijk om een zeehond te vangen, maar met wat slimme technieken krijgt ons team hem snel te pakken”, schrijft het IFAW op Facebook.

Het team bevrijdde de zeehond, checkte hem nog even en liet het dier toen weer de zee ingaan.

Borstcamera legt reddingsactie zeehond vast

Video: borstcamera legt reddingsactie zeehond vast. Ons Marine Mammal Rescue and Research team (MMRR) komt regelmatig in actie om zeehonden te redden op de stranden van de oostkust van de VS. Het is niet makkelijk om een zeehond te vangen, maar met wat slimme technieken krijgt ons team hem snel te pakken. De zeehond zit verstrikt in twee klusters van vislijnen, die zeker zijn dood waren geworden. Ons team snijdt de lijnen los, onderzoekt de zeehond en laat hem snel weer gaan.

Gepostet von ifaw am Mittwoch, 29. Juni 2016

Foutje gezien? Mail ons. Wij zijn je dankbaar.

Reageer op artikel:
Video: Reddingsteam bevrijdt zeehond
Sluiten