Nieuwe werknemer stuurt naaktselfies naar hr-manager
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.metronieuws.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2015%2F09%2F8741e3494bc82a71d78ff9472ee97b05-1441096648.jpg)
Een 23 jaar oude man uit de Amerikaanse stad Chicago, Illinois heeft naaktselfies gestuurd naar de hr-manager die hem twee dagen daarvoor had aangenomen. De vrouw deed aangifte bij de politie, nadat hij haar drie dagen lang had bestookt met pikante foto’s van zichzelf.
Michael Ruth, politiechef van Elmhurst, een voorstadje van Chicago, bevestigt de aangifte die op 14 augustus binnenkwam maar nu pas naar buiten is gebracht. Volgens het politierapport heeft de man verklaard dat de selfies voor iemand anders waren bestemd.
Lees ook: Kim Kardashian klaar met kritiek en deelt naaktselfie
Het bedrijf wil niet reageren op het incident, de politiechef wel. “Zoals ik het heb begrepen, is het contract van de werknemer direct ontbonden”, aldus Ruth tegen de Chicago Tribune.