Redactie Metro
Redactie Metro Binnenland 14 dec 2025
Leestijd: 1 minuut

Gewonde kinderen Moergestel buiten levensgevaar

De twee kinderen die zaterdagavond zwaargewond in een woning in Moergestel werden aangetroffen, zijn buiten levensgevaar. Dat meldt de politie.

De kinderen werden gevonden nadat de politie naar het huis ging van een vermoedelijke spookrijder. Die had kort daarvoor een ongeluk veroorzaakt op de A58. De vermeende spookrijder is de vader van de jongen en het meisje. Of hij verantwoordelijk is voor hun verwondingen is nog niet duidelijk. De man moet nog verhoord worden.

De moeder van de kinderen verbleef in het buitenland en is onderweg naar Nederland. Dat bevestigt de politie. Een woordvoerder verwacht dat zij er al is of anders later op zondag aankomt.

Foutje gezien? Mail ons. Wij zijn je dankbaar.

ANP

Het beste van Metro in je inbox 🌐

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang tot drie keer per week een selectie van onze mooiste verhalen.

Reacties