Daisy Heyer
Daisy Heyer Nieuws 12 nov 2019bijgewerkt: 12 mei 2020, 
Leestijd: 1 minuut

Hologramleeuw bezorgt stadion Argentinië spectaculaire opening

De opening van een nieuw sportstadion kan behoorlijk groots verlopen. Maar de opening van het stadion van Estudiantes de La Plata in Argentinië was wel héél spectaculair. 

Een filmpje laat duidelijk zien wat de mascotte van de traditieclub is: een leeuw. De club keerde na 14 jaar terug in het Luis Hirschi Stadium vanwege een enorm grote verbouwing en dat werd gevierd met onder andere het enorme hologram van de leeuw die over en door het stadion heen liep. Als je in het stadion had gezeten, moet dit haast wel een ongelofelijk effect hebben gehad.

De leeuw bracht de thuisploeg geluk: Estudiantes won de wedstrijd met een klein verschil.

Nieuwsgierig? Bekijk de opening hieronder zelf.

Foutje gezien? Mail ons. Wij zijn je dankbaar.

Daisy Heyer
Geschreven door Daisy Heyer

Bezig bijtje. Al vanaf 2015 bij de Metro-familie. Schrijft naar hartenlust over reizen, lifestyle en human interest. Is verliefd op het festivalleven; zowel voor als achter de schermen!