11-jarige glipt door beveiliging en vliegt gratis
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.metronieuws.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F05%2F8b83eae91ba1c230cb7a3ac2db33b19d-1462133817.png)
Alle beveiliging ten top, soms is het gewoon net niet genoeg… Of let je op andere dingen, zoals boeven. Het elfjarige meisje op onderstaand filmpje viel de beveiliging in ieder geval niet op, want zij glipte door de poortjes en vloog gratis van Moskou naar Sint Petersburg.
Het meisje vloog bijna 645 kilometer zonder ticket en heeft de volwassenen om haar heen behoorlijk voor schut gezet met hoe makkelijk dit ging. De Russin ging aan boord, zonder tegengehouden te worden bij de beveiliging, metaaldetector, check-in, paspoortcontrole of bagagedesks.
Ze zou zich gemengd hebben met een groep anderen, waardoor ze niet opviel. In het vliegtuig vond ze een lege stoel, waar ze plaatsnam. Pas op het vliegveld in Sint Petersburg werd het meisje zonder ticket en zonder identificatie opgemerkt.
Hoe ze vanaf daar weer naar huis is gestuurd en of ze een straf heeft gekregen van de politie of haar ouders is onbekend.
https://www.youtube.com/watch?v=oAUW1BjhvUw