Paaseitjes uit de schappen bij Jamin vanwege plastic
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.metronieuws.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F03%2Fcf0917ff3eb3c7b55bb722d3e7f1844f-1458237813.jpg)
Snoepwinkel Jamin heeft twee soorten paaseitjes uit de winkel gehaald omdat er mogelijk plastic in zit. Dat heeft het bedrijf donderdag bekendgemaakt.
Het gaat om de smaken ‘cookies & cream’ en ‘massief wit’. De eitjes hebben een lichtgele met groene wikkel. Ze liggen in de schepbakken, maar worden ook in zakken verkocht.
Kunststof deeltjes
In enkele van de twee smaken paaseitjes zijn kleine kunststof deeltjes aangetroffen, schrijft Jamin op de website. „Het eten van deze twee smaken paaseitjes zou daardoor mogelijk schadelijk kunnen zijn voor de gezondheid. Consumenten wordt daarom dringend verzocht het product niet te consumeren."
Klanten kunnen de gekochte chocolade eitjes terugbrengen naar de winkel en krijgen dan hun geld terug. Klanten die niet zeker weten of hun paaseitje plastic kan bevatten, kunnen kijken op de speciale ‘ei-kleurwijzer’ op de website van Jamin.