Carmen Dorlo
Carmen Dorlo Nieuws 1 nov 2015
Leestijd: 1 minuut

Inbreker laat raar briefje met spelfouten achter

Een niet zo snuggere inbreker heeft na zijn inbraak een briefje achtergelaten. Op het briefje, dat werd gevonden in de geldkist, stond ,,Gierege Rijk" geschreven. Dat meldt Politie Utrecht op Facebook.

"Gierege Rijk"Tja, inbreker, daar sta je dan na al je criminele inspanningen bij deze inbraak in onze wijk. Viel het…

Gepostet von Politie Utrecht Stad am Sonntag, 1. November 2015

,,Tja, inbreker, daar sta je dan na al je criminele inspanningen bij deze inbraak in onze wijk. Viel het rendement je wat tegen?," aldus de politie in het Facebookbericht. ,,Je achtergelaten boodschap aan het slachtoffer is duidelijk. Ik zou zeggen: "Kom eens langs, dan hebben we het er nog een keer over."

Lees ook: Stuntelende inbreker krijgt kassa niet open

Het briefje, compleet met spelfouten en smiley, werd gevonden in de geldkist van een huis in de buurt van Leidsche Rijn.

Foutje gezien? Mail ons. Wij zijn je dankbaar.

Het beste van Metro in je inbox

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang twee keer per week een selectie van onze mooiste verhalen.

Reageer op artikel:
Inbreker laat raar briefje met spelfouten achter
Sluiten