Ontvoerde baby Amerika dood gevonden
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.metronieuws.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2015%2F01%2Fe63997445590e9874cdf788ac16f4dd9-1420448594.jpg)
Een baby van 3 weken is dood teruggevonden in Californië, nadat ze was ontvoerd door de man die haar ouders en oom zaterdag neerschoot. Dat melden Amerikaanse media op gezag van de plaatselijke politie.
Vuilniscontainer
Eliza Delacraz werd zaterdag meegenomen uit een huis in Long Beach. Haar lichaam werd 160 kilometer noordelijker gevonden in een vuilniscontainer achter een restaurant bij San Diego, vlakbij de Mexicaanse grens.
De autoriteiten hebben tegen CNN verteld dat de aanvaller de familie mogelijk kende en dat hij direct na de schietpartij met de baby is gevlucht.
Kritieke toestand
Twee van de slachtoffers van het schietincident liggen in kritieke toestand in het ziekenhuis. Het derde slachtoffer is inmiddels uit het ziekenhuis ontslagen.