Indrukwekkend eerbetoon: Baby Charlie
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.metronieuws.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2015%2F01%2Ff1dcd82aaf37e1ea594fdf6cfa091fc1-1420730144.jpg)
Vroedvrouw Marine Wood heeft een foto gedeeld van een prachtig eerbetoon om stil van te worden.
Zij deelde een foto van een pasgeboren baby die om de pols een ziekenhuisbandje draagt met het opschrift ‘Je Suis Charlie’. De foto ging prompt viraal.
"De vuist in de lucht, onze toekomst. Tegen elke vorm van extremisme", zo luidt het bijschrift. De foto van het kleintje wordt door veel mensen gezien als de ultieme boodschap van hoop, zachtheid en geweldloze opstanding.
Wereldwijd wordt door honderdduizenden mensen stilgestaan bij de vreselijke gebeurtenis in Parijs rondom het satirische weekblad Charlie Hebdo. Inmiddels stroomt het internet vol met eerbetonen aan de slachtoffers.