Robyn van Gorsel
Robyn van Gorsel Nieuws 22 jan 2015
Leestijd: 1 minuut

Geliquideerde mannen IJsselmonde komen uit Albanië

De twee mannen die vorige week donderdag zijn neergeschoten in een huis in Oud-IJsselmonde in Rotterdam zijn broers uit Albanië. Dat meldt de Albanese krant Shqiptarja vanochtend,

Volgens de krant gaat het om Glorence en Glevis Tola. De gewonde man die na het schietincident verderop in de straat werd gevonden, is ook een Albanees. Ze zouden uit het plaatsje Elbasan komen, de op een na grootste stad van Albanië.

De politie in Rotterdam heeft de identiteit van de twee mannen nog niet naar buiten gebracht. Een woordvoerder laat weten dat ze de gesuggereerde identiteit door de Albanese krant niet bevestigen. Donderdagmiddag volgt er meer informatie.

Foutje gezien? Mail ons. Wij zijn je dankbaar.

Het beste van Metro in je inbox 🌐

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang twee keer per week een selectie van onze mooiste verhalen.

Reageer op artikel:
Geliquideerde mannen IJsselmonde komen uit Albanië
Sluiten