Heideroosjes’ Marco Roelofs in Hollandse Ink Master
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.metronieuws.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F05%2Fe285c82a69f4c6c751af93dcdda20ce4-1493721749.png)
Heideroosjes-zanger Marco Roelofs is de presentator van Ink Master – Meesters van de Lage Landen, de Nederlandse versie van het Amerikaanse reality-programma Ink Master. Het programma, waarin gezocht wordt naar de beste tatoeëerder van Nederland en België, is vanaf 15 mei te zien bij tv-zender Spike.
Metro ging alvast even langs bij de opnames in Amsterdam en sprak daar met de nieuwbakken tv-presentator.
Dinsdag werd ook bekend dat de jury van het programma bestaat uit Morrison Schiffmacher (inderdaad, de dochter van Henk) en Errol Buwalda. Beiden zijn zelf ook werkzaam als tatoeëerders.