Astrid Ottens
Astrid Ottens Entertainment 6 jan 2015
Leestijd: 1 minuut

Jojanneke van den Berge verwacht tweede kindje

Presentatrice Jojanneke van den Berge is zwanger van haar tweede kindje. Dit heeft haar management vandaag bevestigd aan Privé.

Van den Berge verscheen maandagavond met een nogal dikke buik in de talkshow van Eva Jinek. Op Twitter ontstond al snel het gerucht dat zij weer zwanger zou zijn. De oplettende twitteraars bleken gelijk te hebben: het management van de presentatrice bevestigde het babynieuws.

Lees ook: Jojanneke zou alle prostituees wel willen redden

De voormalig PowNed-verslaggeefster is volgens Privé inmiddels al over de helft van haar zwangerschap, maar haar management wil niets kwijt over de duur. Ze kreeg in november 2013 een dochtertje met haar vriend Thijs Zonneveld.

Foutje gezien? Mail ons. Wij zijn je dankbaar.

Het beste van Metro in je inbox 🌐

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang twee keer per week een selectie van onze mooiste verhalen.

Reageer op artikel:
Jojanneke van den Berge verwacht tweede kindje
Sluiten