Het laatste nieuws
Meer-
Kane was geliefd en intens gehaat, maar de Videoland-docu is tof (en verrassend)
-
Wat zit er in energiedrankjes? En wat gebeurt er met je lijf als je het drinkt?
-
Psycholoog Thijs Launspach: ‘Praten over stress helpt’
-
OM gaat Marco Borsato vervolgen voor betasten minderjarige, advocaat vindt dat ‘onbegrijpelijk’
-
Kans maken op een Playstation 5, Airfryer, een Ninja Creami en meer? Stem dan op Metro
-
Mannen Vandaag Inside verbaasd over eigen hoge kijkcijfers: ‘Tien jaar lang verkeerde cijfers gekregen?’
-
Maxime Meiland wil stoppen met roken, maar moeder Erica vindt dat ‘belachelijk’
-
Dít is waarom B&B Vol Liefde-Esra na Joy zo gelukkig is met Bram
-
NS teruggefloten om duurdere kaartjes in de spits, moet met alternatieven komen
-
Tijd om de vierdaagse werkweek in te voeren? Meerderheid Nederlanders denkt werk in die tijd af te krijgen
-
Zo spoor je mensen op die stiekem je Netflix en Spotify gebruiken
-
Wat is zelfsabotage en hoe kun je daarmee stoppen?
Lezerscolumn van de dag
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.metronieuws.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2Flezerscolumn-files%2FCoach-foto-3a_ccexpress-Facebook-1.jpeg)
De media zijn invloedrijke spelers achter de schermen van de democratie
Waarom proberen autoritaire leiders kritische media de mond te snoeren? Waarom geloven Russische burgers dat Rusland momenteel Oekraïne bevrijdt van een fascistische regering?
Lees verder >Meer lezerscolumns >
Lelijk eendje
ChristenUnie, ‘redders’ in nood of verzuipende idealen?
Hopelijk nooit weer
Kijken
-
Anton ‘de Plandelman’ doet aan wandelen en plastic rapen: ‘Maakte me er eerst kwaad om, nu niet meer’
-
Jacques leeft op straat en is bijzonder gelukkig: ‘Als je alles verliest, vind je wat belangrijk is in het leven’
-
Zien! De Beste Slechtste chauffeur van Nederland: ‘Geef richting aan, nee die andere’
-
Meester Leonie (34): ‘Als strafrechtadvocaat moet je hard zijn’
Metro
Metro brengt het nieuws dat je wilt weten, niet per se moet weten. We zijn mensgericht, schrijven over het gesprek van de dag op de socials en proberen jou altijd een stapje verder te helpen. Metro is voor iedereen die nét even anders naar het nieuws wil kijken, interesse heeft in entertainment en human interest.