Tour de France 2011: de startlijst

30 juni 2011 om 15:40 door (c) ANP 2011, alle rechten voorbehouden
Tour de France 2011: de startlijst

De organisatoren van de Ronde van Frankrijk hebben donderdagmiddag de startlijst van de 98e Tour bekendgemaakt. De deelnemers zijn:

SAXO BANK-SUNGARD

  • Ploegleiders: Bradley McGee, Philippe Mauduit
  • 1. Alberto Contador (Spa)
  • 2. Jesus Hernandez (Spa)
  • 3. Daniel Navarro (Spa)
  • 4. Benjamin Noval (Spa)
  • 5. Richie Porte (Aus)
  • 6. Chris Anker Sörensen (Den)
  • 7. Nicki Sörensen (Den)
  • 8. Matteo Tossato (Ita)
  • 9. Brian Vandborg (Den)
     

LEOPARD-TREK

  • Ploegleiders: Kim Andersen, Torsten Schmidt
  • 11. Andy Schleck (Lux)
  • 12. Fabian Cancellara (Zwi)
  • 13. Jakob Fuglsang (Den)
  • 14. Linus Gerdemann (Dui)
  • 15. Maxime Montfort (Bel)
  • 16. Stuart O'Grady (Aus)
  • 17. Joost Posthuma (Ned)
  • 18. Frank Schleck (Lux)
  • 19. Jens Voigt (Dui)


EUSKALTEL-EUSKADI

  • Ploegleiders: Igor Gonzalez Galdeano, Gorka Gerrikagoitia
  • 21. Samuel Sanchez (Spa)
  • 22. Gorka Izagirre (Spa)
  • 23. Egoi Martinez (Spa)
  • 24. Alan Perez (Spa)
  • 25. Ruben Perez (Spa)
  • 26. Amets Txurruka (Spa)
  • 27. Pablo Urtasun (Spa)
  • 28. Ivan Velasco (Spa)
  • 29. Gorka Verdugo (Spa)


OMEGA PHARMA - LOTTO

  • Ploegleiders: Herman Frison, Marc Wauters
  • 31. Jurgen van den Broeck (Bel)
  • 32. Philippe Gilbert (Bel)
  • 33. André Greipel (Dui)
  • 34. Sebastian Lang (Dui)
  • 35. Jürgen Roelandts (Bel)
  • 36. Marcel Sieberg (Dui)
  • 37. Jurgen van de Walle (Bel)
  • 38. Jelle Vanendert (Bel)
  • 39. Frederik Willems (Bel)


RABOBANK

  • Ploegleiders: Adri van Houwelingen, Frans Maasen
  • 41. Robert Gesink (Ned)
  • 42. Carlos Barredo (Spa)
  • 43. Lars Boom (Ned)
  • 44. Juan Manuel Garate (Spa)
  • 45. Bauke Mollema (Ned)
  • 46. Grischa Niermann (Dui)
  • 47. Luis Leon Sanchez (Spa)
  • 48. Laurens ten Dam (Ned)
  • 49. Maarten Tjallingii (Ned)


GARMIN-CERVELO

  • Ploegleiders: Jonathan Vaughters, Bingen Fernandez
  • 51, Thor Hushovd (Noo)
  • 52. Tom Danielson (VSt)
  • 53. Julian Dean (NZe)
  • 54. Tyler Farrar (VSt)
  • 55. Ryder Hesjedal (Can)
  • 56. David Millar (GBr)
  • 57. Ramunas Navardauskas (Lit)
  • 58. Christian Vandevelde (VSt)
  • 59. David Zabriskie (VSt)


ASTANA

  • Ploegleiders: Aleksandr Sjefer, Dmitri Sedoein
  • 61. Aleksandr Vinokoerov (Kaz)
  • 62. Remy di Gregorio (Fra)
  • 63. Dmitri Fofonov (Kaz)
  • 64. Andrij Grivko (Oek)
  • 65. Maksim Iglinskiy (Kaz)
  • 66. Roman Kreuziger (Tsj)
  • 67. Paolo Tiralongo (Ita)
  • 68. Tomas Vaitkus (Lit)
  • 69. Andrei Zeits (Kaz)


RADIOSHACK

  • Ploegleiders: Johan Bruyneel, Alan Gallopin
  • 71. Janez Brajkovic (Slv)
  • 72. Chris Horner (VSt)
  • 73. Markel Irizar (Spa)
  • 74. Andreas Klöden (Dui)
  • 75. Levi Leipheimer (VSt)
  • 76. Dmitri Moeravjev (Kaz)
  • 77. Sérgio Paulinho (Por)
  • 78. Jaroslav Popovitsj (Oek)
  • 79. Haimar Zubeldia (Spa)


MOVISTAR

  • Ploegleiders: Yvon Ledanois, Jose Luis Arrieta
  • 81. David Arroyo (Spa)
  • 82. Andrey Amador (CRi)
  • 83. Rui Costa (Por)
  • 84. Imanol Erviti (Spa)
  • 85. José Ivan Gutierrez (Spa)
  • 86. Benat Intxausti (Spa)
  • 87. Vasil Kirijenka (WRu)
  • 88. José Joaquin Rojas (Spa)
  • 89. Francesco Ventoso (Spa)


LIQUIGAS-CANNONDALE

  • Ploegleiders: Stefano Zanatta, Dario Mariuzzo
  • 91. Ivan Basso (Ita)
  • 92. Maciej Bodnar (Pol)
  • 93. Kristjan Koren (Slv)
  • 94. Paolo Longo Borghini (Ita)
  • 95. Daniel Oss (Ita)
  • 96. Maciej Paterski (Pol)
  • 97. Fabio Sabatini (Ita)
  • 98. Sylwester Szmyd (Pol)
  • 99. Alessandro Vanotti (Ita)


AG2R-LA MONDIALE

  • Ploegleiders: Vincent Lavenu, Julien Jurdie
  • 101. Nicolas Roche (Ier)
  • 102. Maxime Bouet (Fra)
  • 103. Hubert Dupont (Fra)
  • 104. John Gadret (Fra)
  • 105. Sebastien Hinault (Fra)
  • 106. Biel Kadri (Fa)
  • 107. Sebastien Minard (Fra)
  • 108. Jean-Christophe Peraud (Fra)
  • 109. Christophe Riblon (Fra)


TEAM SKY

  • Ploegleiders: Sean Yates, Steven de Jongh
  • 111. Bradley Wiggins (GBr)
  • 112. Juan Antonio Flecha (Spa)
  • 113. Simon Gerrans (Aus)
  • 114. Edvald Boasson Hagen (Noo)
  • 115. Christian Knees (Dui)
  • 116. Ben Swift (GBr)
  • 117. Geraint Thomas (GBr)
  • 118. Rigoberto Uran (Col)
  • 119. Xabier Zandio (Spa)


QUICK-STEP

  • Ploegleiders: Wilfried Peeters, Davide Bramati
  • 121. Sylvain Chavanel (Fra)
  • 122. Tom Boonen (Bel)
  • 123. Gerald Ciolek (Dui)
  • 124. Kevin de Weert (Bel)
  • 125. Dries Devenyns (Bel)
  • 126. Addy Engels (Ned)
  • 127. Jerome Pineau (Fra)
  • 128. Gert Steegmans (Bel)
  • 129. Niki Terpstra (Ned)


FRANCAISE DES JEUX

  • Ploegleiders: Thierry Bricaud, Franck Pineau
  • 131. Sandy Casar (Fra)
  • 132. William Bonnet (Fra)
  • 133. Mickaël Delage (Fra)
  • 134. Arnold Jeannesson (Fra)
  • 135. Gianni Meersman (Bel)
  • 136. Rémy Pauriol (Fra)
  • 137. Anthony Roux (Fra)
  • 138. Jeremy Roy (Fra)
  • 139. Arthur Vichot (Fra)


BMC RACING

  • Ploegleiders: John Lelangue, Fabio Baldato
  • 141. Cadel Evans (Aus)
  • 142. Brett Bookwalter (VSt)
  • 143. Marcus Burghardt (Dui)
  • 144. George Hincapie (VSt)
  • 145. Amaël Moinard (Fra)
  • 146. Steve Morabito (Zwi)
  • 147. Manuel Quinziato (Ita)
  • 148. Ivan Santaromita (Ita)
  • 149. Michael Schär (Zwi)


COFIDIS

  • Ploegleider: Didier Rous, Alain Deloeuil
  • 151. Rein Taaramae (Est)
  • 152. Mickaël Buffaz (Fra)
  • 153. Samuel Dumoulin (Fra)
  • 154. Leonardo Duque (Col)
  • 155. Julien El Farès (Fra)
  • 156. Tony Gallopin (Fra)
  • 157. David Moncoutié (Fra)
  • 158. Tristan Valentin (Fra)
  • 159. Romain Zingle (Bel)


LAMPRE-ISD

  • Ploegleiders: Orlando Maini, Sandro Lerici
  • 161. Damiano Cunego (Ita)
  • 162. Leonardo Bertagnolli (Ita)
  • 163. Grega Bole (Slv)
  • 164. Matteo Bono (Ita)
  • 165. Danilo Hondo (Dui)
  • 166. Denis Kostijoek (Oek)
  • 167. David Loosli (Zwi)
  • 168. Adriano Malori (Ita)
  • 169. Alessandro Petacchi (Ita)


HTC HIGHROAD

  • Ploegleiders: Brian Holm, Alan Peiper
  • 171. Mark Cavendish (GBr)
  • 172. Lars Bak (Den)
  • 173. Bernhard Eisel (Oos)
  • 174. Matthew Goss (Aus)
  • 175. Tony Martin (Dui)
  • 176. Danny Pate (VSt)
  • 177. Mark Renshaw (Aus)
  • 178. Tejay Van Garderen (VSt)
  • 179. Peter Velits (Slw)


EUROPCAR

  • Ploegleiders: Dominique Arnould, Ismaël Mottier
  • 181. Thomas Voeckler (Fra)
  • 182. Anthony Charteau (Fra)
  • 183. Cyril Gautier (Fra)
  • 184. Yohann Gène (Fra)
  • 185. Vincent Jérôme (Fra)
  • 186. Christophe Kern (Fra)
  • 187. Perrig Quemeneur (Fra)
  • 188. Pierre Rolland (Fra)
  • 189. Sébastien Turgot (Fra)


KATOESJA

  • Ploegleiders: Dmitri Konisjev, Guennadi Michailov
  • 191. Vladimir Karpets (Rus)
  • 192. Pavel Broett (Rus)
  • 193. Denis Galimzjanov (Rus)
  • 194. Vladimir Goesev (Rus)
  • 195. Michail Ignatjev (Rus)
  • 196. Vladimir Isajtsjev (Rus)
  • 197. Aleksandr Kolobnev (Rus)
  • 198. Egor Silin (Rus)
  • 199. Joeri Trofimov (Rus)


VACANSOLEIL-DCM

  • Ploegleiders: Hilaire Van der Schueren, Michel Cornelisse
  • 201. Romain Feillu (Fra)
  • 202. Borut Bozic (Slv)
  • 203. Thomas De Gendt (Bel)
  • 204. Johnny Hoogerland (Ned)
  • 205. Björn Leukemans (Bel)
  • 206. Marco Marcato (Ita)
  • 207. Wout Poels (Ned)
  • 208. Rob Ruijgh (Ned)
  • 209. Lieuwe Westra (Ned)


SAUR-SOJASUN

  • Ploegleiders: Stephane Heulot, Nicolas Guille
  • 211. Jérôme Coppel (Fra)
  • 212. Arnaud Coyot (Fra)
  • 213. Anthony Delaplace (Fra)
  • 214. Jimmy Engoulvent (Fra)
  • 215. Jérémie Galland (Fra)
  • 216. Jonathan Hivert (Fra)
  • 217. Fabrice Jeandesboz (Fra)
  • 218. Laurent Mangel (Fra)
  • 219. Yannick Talabardon (Fra)

Wil je op de hoogte blijven van de belangrijkste en leukste nieuwtjes?
Like ons dan even op Facebook. Dat is zo gepiept!

Vier kansen om een vakantie naar SalzburgerLand te winnen!

Vier kansen om een vakantie naar SalzburgerLand te winnen!