Vorige week waren er ineens een shitload aan geruchten dat ontwikkelaar 343 Industries naast Halo 4 ook al keihard werkt aan een HD remake van Halo 2! De Halo: Anniversary Edition was een groot succes en dus is het niet meer dan logisch dat deel twee in ontwikkeling is, toch? Nou, dat gebeurt in ieder geval niet bij 343 Industries!
Sony is al lang druk met het uitbrengen van HD remakes van oude games, maar ook Microsoft houdt zich daar steeds vaker mee bezig. De remake van de eerste Halo was een succes en de geruchten dat 343 Industries nu ook bezig is met een remake van deel twee klinken dus helemaal niet zo vreemd. Toch ontkent de ontwikkelaar alles!
Op de vraag of ze aan een Halo 2: Anniversary Edition werken is het antwoord:
"We are not working on that at this time. We are kind of busy. Our focus right now is on developing Halo 4. Beyond that, we do not comment on rumours or speculation."
343 Industries geeft dus aan veel te druk te zijn met het afronden van Halo 4 en ontkennen te werken aan de HD remake van Halo 2, maar wat niet is, kan altijd nog komen! Ze zeggen niet voor niets, ‘at this time’, dus het zou zomaar kunnen dat de ontwikkeling van start gaat als Halo 4 de gold-status heeft bereikt. Help het hopen!
Bron: Power Unlimited


















