In deze Nachtwacht lees je alles over de meloenen van Elizabeth, het meisje dat Booker helpt in BioShock: Infinite! Ken Levine is namelijk een beetje teleurgesteld over hoeveel aandacht haar babyvoeders krijgen. Naast dit bizarre nieuws krijg je vannacht geruchten over de Xbox 720, verkoopcijfers van de PS Vita, FFXIII-2 Moogle trailer, Gotham City Imposters newsflash, SSX nog steeds Tricky en iets met Devil May Cry death metal songs!

Opnemen met de Xbox 720?

Je weet zo langzamerhand wel dat de Nachtwacht graag met een sappig bericht begint en als het dan ook nog eens over de next-gen consoles gaat, is het helemaal feest. Toch is het komende gerucht niet meteen wat je zou verwachten als het gaat over de nieuwe consoles. Het schijnt namelijk dat je met de volgende Xbox dingen kunt opnemen!

Zie het als een soort digitale video recorder, waarmee je TV kunt opnemen, maar ook game footage. Zo wordt het bijvoorbeeld heel gemakkelijk om je vetste kill, of epic eindbaas gevecht op youtube te knallen! Mits die SOPA shit oprot, maar dat is weer een ander verhaal. De geruchten gaan echter verder, want het schijnt dat je Xbox zelfs als hij uit staat dingen voor je kunt opnemen en dat betekent dat je zelfs online potjes van vrienden kunt checken, die al veel eerder gespeeld zijn!

Deze info komt uit een patent, dat Microsoft al in 2007 heeft aangevraagd, maar sinds vorige week pas is goedgekeurd. Een stukje uit de omschrijving:

"Allows users to record media content on the gaming console. The DVR application also integrates itself with the console menu. Once integrated, users can record media content while playing games. Alternatively, users can record content when the gaming console is turned off. The recorded content can include television programming, gaming experience (whether local or online), music, DVDs, and so on."

Of Microsoft hier überhaupt iets mee gaat doen is nog maar de vraag, maar interessant is het wel!

Elizabeth hooters: Ken Levine teleurgesteld

Yeah, nieuws over boobies! Je hebt vast al wel wat footage gezien van BioShock: Infinite, toch? Dan is je vast ook Elizabeth, het helpende meisje, opgevallen! Is er misschien nog iets dat opviel aan dat kleine poppetje? Yep, lekkere, sappige, grote, soepele, maar toch ook stevige en welgevormde jetsers! You gotta love 'em…

Nou, Ken Levine is echter een beetje teleurgesteld over de aandacht die de boezem van Elizabeth krijgt. Volgens hem waren haar ogen bijvoorbeeld veel belangrijker voor het verhaal van de game. Hij heeft dan ook helemaal niet zo lang stilgestaan bij het ontwerpen van haar voorgevel.

"You know I think there's two questions there, one is 'does she need to be pretty?' and another is 'does she need to be voluptuous?' or whatever. In terms of her body type, I think certainly people on the Internet have spent way more time thinking about Elizabeth's chest than I have. It's something I've barely thought about."

"To me, the most important thing with Elizabeth was just honestly her eyes because, you know, they're somewhat exaggerated and the reason for that is because there's so much expression you can do there, with her eyes."

Op zich heeft hij wel een punt. Uit de uitdrukking in de ogen kan je veel emotie halen, wat weer goed is voor het verhaal. Maar toch, een paar van die volle, nog rechtopstaande, zachte, ronde… oké oké, de Nachtwacht houdt al op.

PS Vita nog slechter verkocht

Door met serieuze zaken nu, want het gaat nog steeds niet echt lekker met de verkoop van de PS Vita in Japan. De nieuwe handheld van Sony ligt sinds eind december in de shops, maar ze vliegen er nou niet bepaald uit. In de eerste week werden er nog een respectabele 325.000 exemplarenverkocht, maar de week daarna was dat nog maar dik 72.000.

Zojuist zijn de cijfers uit Japan overgevlogen, maar in de derde week is het helaas niet beter geworden. De PS Vita is nu nog maar 42.648 keer over de toonbank gegaan, zoals je hieronder in de top 5 kunt zien.

- 3DS 197,952

- PS3 67,199

- PSP 62,746

- PS Vita 42,648

- Wii 33,208

Yep, ook de 'oude' PSP heeft deze week weer meer verkocht dan zijn opvolger! Laten we voor Sony hopen dat de boel gewoon een beetje op gang moet komen in Japan en de Amerikanen en wij Europeanen wel massaal naar de winkels rennen eind februari. Hoe zit dat met jullie, plannen voor de PS Vita?

FFXIII-2 Moogle trailer

Naar de bumpers van Elizabeth kijken is leuk, maar Final Fantasy trailers mogen ook zeker onder de eye candy van de ogen worden beschouwd. Of je de games nou tof vindt of niet, de beelden liggen wel altijd zeer lekker op het netvlies, of niet soms? Tijd voor wat Final Fantasy XIII-2 footage!

De doorgewinterde Final Fantasy fans zijn natuurlijk al lang bekend met de Moogles. In FFXIII-2 heeft character Serah een eigen Moogle genaamd Mog en die wordt in onderstaande trailer aan je gepresenteerd. Weet je meteen wat zo'n beest voor je kan betekenen. Kupokupo!

Gotham City Imposters uitgesteld

Newsflash! De XBLA/PSN game Gotham City Imposters is uitgesteld! De game stond eigenlijk gepland voor 11 januari, maar is nu verschoven naar ergens in februari. Het duurt dus nog even, voordat iedereen online los kan gaan met zijn eigen versie van Batman, of The Joker.

De reden voor het uitstel? Die is er niet!

Met de dood bedreigt door nieuwe uiterlijk van Dante

Fijne collega PeterKoelewijn liet afgelopen week al weten dat Capcom grote verwachtingen heeft van de reboot van Devil May Cry. Volgens de devs wordt het zelfs een 'Bayonetta-beater' en dat is goed nieuws voor alle fans van de serie. Toch zijn een hoop fans nog steeds niet blij met het nieuwe uiterlijk van de jonge Dante en Ninja Theory is er zelfs voor met de dood bedreigd! De chief of design aan het woord:

"I was half prepared for it, although I have to say that it has been pretty eye opening to see some of the creative ways in which people have chosen to vent their hatred. We didn’t expect death threats in comic book form or anti-DmC death metal songs!”

Hij zegt echter volledig vertrouwen te hebben in de game en weet zeker dat zodra er meer gameplay geshowd gaat worden, de haat ook wel weg zal gaan.

"It’s pretty hard for me to back the decisions we made without showing actual gameplay to the public. So until that time comes, and it will come soon, I just have to put up with the rage."

De gameplay ziet er tot nu toe inderdaad verdomd vet uit en als we ons er gewoon bij neerleggen dat Dante een beetje emo is geworden, krijgen we dit jaar gewoon een hele vette nieuwe DmC!

SSX: It's Tricky

Kijk eens even naar buiten, wat een ranzige natte bende! De regen komt met bakken uit de lucht vallen en van een winter mogen we toch niet echt spreken. Nope, voor een pak sneeuw zal je toch echt richting Oostenrijk moeten gaan, of je zet gewoon lekker de nieuwe SSX op! Zo goed kan je toch niet snowboarden.

SSX was vroeger al heer en meester van de arcade snowboard games en eind februari is de game weer helemaal terug met die typische over de top gameplay waar we voor het eerst gek op werden eind 2000 op de PS2. Laat de Über Tricks en Flying Squirrels maar weer los, shit is aan!

Bron: Power Unlimited