• 2200 euro. Het stripboek ‘De Texasrakkers’ uit 1992 was de absolute kraker van de avond. Het album bevat een originele tekening en verkeert in perfecte staat. Iets voor elven ‘s avonds verzekerde de gelukkige winnaar zich voor 2200 euro van dit exemplaar.
     
  • 1350 euro. De eerste druk van ‘De vliegende aap’ uit 1948 bleek ook zeer geliefd. Dat het boek duidelijk vaak gelezen is, was aan het uiteindelijke bod niet af te zien.
     
  • 1100 euro. Het bedrag dat voor de serie van vier prentbriefkaarten uit 1949 is neergeteld. Ze werden uitgegeven ter promotie van de eerste vier Suske en Wiske albums en zijn ongebruikt.
     
  • 900 euro. Dit leverde de originele pagina 23 van de Vlaamse striptekenaar Willy Vandersteen ‘De dulle griet’ op uit 1966 op.
     
  • 800 euro. Een relatief zeldzame uitgave van “Het vliegende hart’ met een per abuis in de verkeerde kleur gedrukte omslag deed het ook goed. In plaats van oranje is magenta gebruikt en er bestaan slechts vijftig exemplaren van deze afgekeurde editie. WillyVandersteen heeft het album gesigneerd en voorzien van een kleine tekening van Lambik.